Ekonomicko-správní fakulta MU Brno

Vážení,

zajímá Vás ekonomická sféra či veřejná správa? Ekonomicko-správní fakulta je skvělým startem pro Vaši kariéru a jako málokterá škola v Česku také nabízí možnost studovat ekonomii v kombinaci s rozličnými obory z dalších fakult Masarykovy univerzity. Podívejte se na nabídku studijních programů a také na možnosti, které Vám umožní přijetí na fakultu bez přijímacích zkoušek.

Den otevřených dveří ECON MUNI

Navštivte Den otevřených dveří ECON MUNI a zažijte atmosféru fakulty na vlastní kůži!

Návštěvníci získají informace o nabízených studijních programech, přijímacích zkouškách nebo třeba o možnostech zahraničních studijních pobytů. K dispozici budou studenti i kompetentní zaměstnanci připravení odpovědět na všechny Vaše dotazy.

Den otevřených dveří proběhne ve čtvrtek 1. února 2024. K návštěvě je třeba se zaregistrovat na níže uvedeném odkazu:

https://cdn.muni.cz/news-url?linkId=oVKioNvL4RqoIZfkAWChMABqkqIuJdOrxZxLbfpSGcn1f4RubWfoU2VfsB1FalvmDJhVVA%3d%3d&userId=ZHmksUlkc77K4Q7QJw157ejHM0xV%2b1GxziGNiDpg5sSLBRIhtPf21LM7TkVqaZ7abOsE2MRnD3jQphxKB1v%2bnNylVUE%3d

Přípravné kurzy k TSP

Příprava na přijímací zkoušky na VŠ je důležitá, a proto i v letošním roce pořádají pro studenty přípravné kurzy k univerzitním testům studijních předpokladů (TSP).

Studenti se seznámí s nejdůležitějšími typy úloh a naučí se, jak správně a rychle postupovat při jejich řešení. Zjistí také, jak efektivně pracovat s vlastní trémou či nervozitou způsobenou omezeným časem zkoušky.

K dispozici jsou aktuálně kurzy v prezenční podobě. Přihlašování je možné od 29. ledna.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *