Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 31. října – 3. listopadu 2023, brněnské výstaviště, pavilon V

Vážení pedagogové, Vážení studenti,

 zveme Vás na veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Brno, který proběhne v pavilonu V brněnského výstaviště v termínu od 31. října do 3. listopadu 2023. Veletrh Gaudeamus je určen zejména všem studentům maturitních a předmaturitních ročníků středních škol všech zaměření. Na veletrhu Gaudeamus studenti najdou širokou nabídku studia na univerzitách, vysokých školách a dalších vzdělávacích institucích z České republiky i zahraničí.

Mezi další doprovodné programy veletrhu patří Přednášky o nabídce studia, Věda pro život, Poradenský servis s Testovacím centrem, Poradenství o studiu v zahraničí a Kariérové poradenství.

V příloze najdete nový informační bulletin se základními informacemi o veletrhu včetně aktuálního programu přednášek a seznamu vystavovatelů.

 Pro pedagogy i studenty je na www.gaudeamus.cz otevřena registrace k návštěvě veletrhu.

Pro registrované studenty je připraven Test studijních typů, průvodce budoucího vysokoškoláka a sleva na vstupné na veletrh. Studenti mají letos nově možnost si zakoupit základní i zlevněné vstupenky v předprodeji na www.gaudeamus.cz a ušetřit tak čas při čekání na vstup na veletrh. Více informací o registraci najdete také v příloze tohoto e-mailu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *