Pozvánka na informační den Univerzity Karlovy

Vážení,

na Univerzitě Karlově bude v sobotu 26. listopadu 2022 informační den UK pod názvem Na Karlovku. Koná se od 9.00 do 16.00 hodin na Právnické fakultě Univerzity Karlovy, nám. Curieových 7, Praha 1.

Cílem akce je představit studijní programy, které Univerzita Karlova pro nový akademický rok 2023/2024 nabízí, a přiblížit pomocí doprovodného interaktivního programu, co zajímavého studium na Univerzitě Karlově nabízí.

V příloze naleznete oficiální pozvánku s podrobnými informacemi. Aktuality k připravované akci můžete sledovat na stránce události na Facebooku či webu nakarlovku.cz, kde je mimo jiné i přehledný vyhledávač studijních programů UK. Na univerzitním YouTube kanále pak najdete i video pozvánku.

Akce Na Karlovku je zcela bezbariérová. Pokud máte zájem o vyhrazené parkovací místo pro držitele ZTP karty, kontaktuje prosím Simonu Kostelanskou na Simona.kostelanska@ruk.cuni.cz do 21. 11. 2022.

Plakát ke stažení (JPG, 4 GB)

Oficiální pozvánka ke stažení (PDF, 260 kB)

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *