Instalatérská společnost VTP Žurek s.r.o., Velké Bílovice přijme do pracovního poměru

Rozpočtáře – přípraváře staveb.

Pracovní náplň:

tvorba cenových nabídek a rozpočtů v rozpočtovém programu BUILDpower S, vyjednávání o ceně, příprava zakázek do realizace, kontrola realizované činnosti na stavbách, objednávání materiálu na zakázky

Požadujeme:

orientace v projektové dokumentaci, znalost instalatérských materiálů, znalost rozpočtového programu BUILDpower S, dobrou znalost práce s MS Excel, časovou flexibilitu, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, ŘP skupiny B.

Nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení až 35 000Kč, zázemí stabilní společnosti s patnáctiletou historií v oboru, služební vůz, mobilní telefon, notebook

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 776 66 88 47 nebo pište na e-mail: info@vtpzurek.cz.

INSTALATÉRY

do hlavního pracovního poměru i spolupracovníky s živnostenským oprávněním.

Požadujeme:

vyučení v oboru či praxi, manuální zručnost, svářečské dovednosti, ŘP skupiny B.

Nabízíme:

práci ve stabilní společnosti, stálou práci i přes zimu, solidní platové ohodnocení – až 35 000Kč, živnostníci až 230Kč/hodinu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *