Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Brno 2021 23. – 26. listopadu 2021, Výstaviště Brno, pavilon V

Vážení,

zveme Vás na veletrh pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Brno, který proběhne v pavilonu V brněnského výstaviště v termínu od 23. do 26. listopadu 2021.

Veletrh Gaudeamus je určen zejména všem studentům maturitních a předmaturitních ročníků středních škol všech zaměření. Na veletrhu Gaudeamus  najdete širokou nabídku studia na univerzitách, vysokých školách a dalších vzdělávacích institucích z České republiky i zahraničí.

Mezi další doprovodné programy veletrhu patří Přednášky o nabídce studia, Věda pro život, Poradenský servis s Testovacím centrem, Poradenství o studiu v zahraničí a Kariérové poradenství.

Na www.gaudeamus.cz je otevřena registrace k návštěvě veletrhu. Pro registrované studenty je připraven nový Test studijních typů, průvodce budoucího vysokoškoláka a sleva na vstupné na veletrh.

NEZAPOMEŇTE SE PŘIHLÁSIT!!!!!

Více informací a stránkách www.gaudeamus.cz  nebo na letáku viz níže pdf

Gaudeamus B 2021 – bulletin 1

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *